Apple зайнялася розробкою MicroLED дисплеїв

ЗМІ стало відомо про розробку компанією Apple власних дисплеїв. Після появи цієї інформації, акції постачальників екранів для «яблучної» електроніки почали дешевшати.

Як повідомило Bloomberg з посиланням на свої джерела, Apple створює дисплеї MicroLED, які в порівнянні з OLED-панелями споживають менше енергії, мають більш високу яскравість і дозволяють зробити ґаджети значно тоншими.

Розробка дисплеїв MicroLED ведеться на секретному заводі в Каліфорнії в рамках проекту під кодовою назвою T159. Його очолює Лінн Янгс (Lynn Youngs), який відповідає за дисплейні технології для iPhone і Apple Watch.

Apple хоче впровадити нову розробку спочатку в переносну електроніку. Однак, поява MicroLED в комерційних продуктах відбудеться щонайменше через три-п’ять років, оскільки такі екрани важче виробляти, ніж дисплеї, доступні зараз на ринку.

Якщо Apple дійсно переведе свої пристрої на власні дисплеї, це боляче вдарить по бізнесу компаній, у яких каліфорнійський гігант зараз закуповує екрани: Samsung Electronics, Japan Display, Sharp і LG Display. У понеділок, 19 березня, акції всіх цих виробників знизилися. Так, вартість цінних паперів Sharp і Japan Display впала на 2,1% і 2,4% відповідно, передає Reuters.

Джерело інформації: bloomberg