Apple випустила фінальний реліз iOS 11.3 для всіх

Після вчорашнього обмеженого випуску тільки для iPad шостого покоління, анонсованого кілька днів тому в Чикаго, компанія Apple зробила доступним для всіх бажаючих довгоочікуване оновлення мобільної операційної системи iOS 11.3.

ОС iOS 11.3 доступна у вигляді безкоштовного оновлення для iPhone 5s і новіших, всіх моделей iPad Air і iPad Pro, iPad п’ятого і шостого покоління, iPad mini 2 і новіших, а також iPod touch шостого покоління.

Оновлення приносить досить великий список нововведень. З’явилися нові Animoji. Всього стало доступно 16 персонажів, в тому числі улюблена багатьма анімована какаха.

В iOS 11.3 використовується ARKit 1.5, що принесе нові можливості доповненої реальності. Система зможе розпізнавати і розміщувати віртуальні об’єкти не тільки на горизонтальних поверхнях, на зразок столів і стільців, а й на вертикальних поверхнях, включаючи стіни і двері, а також більш точно розрізняти поверхні незвичайної форми на зразок круглих столів. ARKit 1.5 може знаходити і розпізнавати 2D-зображення, такі як знаки і постери, а потім додавати їх до віртуальної реальності. Наприклад, оживити плакат до фільму. Крім того, роздільна здатність збільшиться з 720p до 1080p.

Ще одним нововведенням стане бізнес-чат Business Chat, він дозволить спілкуватися з організаціями та брендами безпосередньо через додаток iMessages. Він запрацює в бета-режимі з релізом iOS 11.3 навесні.

Зміни торкнуться і додатка Health. Користувачі зможуть переглядати медичні дані, зібрані лікарнями та клініками, включаючи доступні дані від різних провайдерів. Функція Health Records включає, наприклад, повідомлення про результати аналізів, виписані ліки, стан здоров’я та багато іншого. Всі дані зашифровані і захищені паролем.

Користувачі iPhone 6 і більш нових смартфонів зможуть отримати дані про стан акумулятора в налаштуваннях батареї і попередження про необхідність сервісного обслуговування. В налаштуваннях також з’явиться опція відключення уповільнення продуктивності, що запобігає несподіваному розрядку акумулятора. В Apple Music з’явиться стрімінг музичних відео, причому без реклами.

Програмна аутентифікація HomeKit дозволить розробникам додавати до існуючих аксесуарів підтримку HomeKit зі збереженням безпеки і конфіденційності. Технологія Advanced Mobile Location (AML) дає можливість автоматично відправляти дані про місцезнаходження користувача під час екстрених служб в тих країнах, де підтримується AML.