Android P представлять вже в березні

Перші прошивки на основі попередньої версії Android P для пристроїв Pixel і Nexus вийдуть в середині березня, повідомив публікатор витоків Еван Бласс (Evan Blass). А це означає, що саму систему представлять в першій половині місяця.

Як і у випадку з минулорічною презентацією Oreo, Google навряд чи розкриє фінальне ім’я Android P. Тоді компанія в великій статті в фірмовому блозі розповіла про ключові нововведення свіжої версії системи і дала приблизні терміни виходу попередніх збірок для ряду власних і партнерських пристроїв. За ним зазвичай можна припустити, коли відбудеться фінальний реліз.

Чуток про те, чого чекати від Android P вже предостатньо. Це і помітний редизайн для залучення перебіжчиків з iPhone, і поліпшення в Project Treble, і підтримка нестандартних екранів (в тому числі з «вушками»), і посилений захист від стеження за користувачем, і чергові доопрацювання в енергозбереженні. Як пишуть деякі джерела, назвати свіжу Android можуть на честь фісташкового морозива, тобто Pistachio Ice Cream.