Xiaomi готує потужний ігровий смартфон з передовою системою охолодження

Компанія Xiaomi є другим за величиною брендом смартфонів в Китаї та четвертим на світовому ринку. В переважній більшості, компанія зайняла домінуючу позицію в бюджетному сегменті з лінійкою Redmi, ніж старалась просувати преміальні флагмани. Втім, ситуація почала змінюватись в 2016 році, коли Xiaomi у співпраці з французьким дизайнером Філліпе Старком представила концептуальний безрамковий смартфон Mi MIX, повністю виконаний з кераміки. У минулому році компанія запустила Mi MIX 2 з невеликими змінами, щоб полегшити масове виробництво.

Тепер Xiaomi, здається, має бажання ввійти в найближчому майбутньому в абсолютно новий сегмент смартфонів. Xiaomi обслуговує кілька ніш на китайському ринку з арсеналом дочірніх компаній. Тепер же стало відомо про вихід нового філіалу Xiaomi під назвою Black Shark. Перевірена сторінка компанії Weibo підтверджує її як виробника мобільних телефонів.

Чим для нас це цікаво?

Ні для кого не секрет, що в лінійках ноутбуків існують ігрові бренди, такі як ROG і Alienware від Asus і Dell відповідно. Тепер Xiaomi, схоже, створює ігровий бренд смартфона з Black Shark. Згідно інформації з перевірених джерел, перший смартфон Black Shark буде поставлятися з флагманським процесором і з передовою системою охолодження. Навіть згадується, що він матиме інтегровану графіку DSP, але на жаль більше подробиць не розкривається.

Схоже, у найближчі пару місяців ми побачимо перший в світі смартфон Xiaomi, що буде орієнтований на ігри. Він буде конкурувати з Razer Phone, випущеним в кінці минулого року. На той час, коли Black Shark запускає свій перший смартфон, Razer може представити наступника Razer Phone.

Якщо надана інформація дійсно виявиться правдою, нас чекає стрімкий ріст мобільного геймінгу. Не забудьте підписатися на наші соцмережі, щоб не пропустити найцікавішого.

Джерело інформації: phoneradar.com