Xiaomi додасть фірмову оболонку MIUI 9 для старих пристроїв

Найчастіше більшість компаній-виробників смартфонів припиняють їх оновлення та підтримку приблизно через два роки, на користь просування нових своїх творінь, проте, Xiaomi вирішила порадувати власників своїх ґаджетів чотирирічної давнини. Уже зараз дев’яту версію фірмової оболонки MIUI отримали понад 40 пристроїв, і тепер до них приєдналися Xiaomi Redmi Note і Redmi 1s.

Обидва смартфони були випущені близько чотирьох років тому, але і зараз на них, як запевняють розробники, без проблем працює MIUI 9. Збірка версії 9.2.2.0 базується, як і раніше, на Android 4.4 KitKat. Крім того, патч безпеки залишається старим — за жовтень 2016 року. Тим не менш, це великий крок для компанії і показник турботи про своїх клієнтів.

Для користувачів Redmi Note і Redmi 1s доступні всі основні функції MIUI 9: є режим поділу екрану, що дозволяє відкривати два додатки на одному екрані, клонування додатків, оновлений редактор фото і безліч інших вдосконалень.

Xiaomi Redmi 1s був випущений з попередньо встановленою MIUI 6.0. Він оснащений чотирьохядерним Qualcomm Snapdragon 400 з максимальною частотою роботи 1,6 ГГц. Оперативної пам’яті 1 ГБ, постійної 8 ГБ.

Redmi Note оснащений уже восьмиядерним MediaTek MT6592 з максимальною частотою 1,7 ГГц і випущений в двох варіантах — 1 або 2 ГБ оперативної пам’яті.

Джерело інформації: miui