Snapdragon 845 зробить Android-смартфони 2018 року ігровими “монстрами”

В кінці минулого року компанія Qualcomm анонсувала мобільний процесор Snapdragon 845, який буде встановлюватися у всі флагманські Android-смартфони 2018 року. Зокрема, його можна буде побачити в Samsung Galaxy S9 і Xiaomi Mi 7. На цьому тижні виробник роздав журналістам тестові зразки пристроїв з 845-ою моделлю, запропонувавши їм оцінити продуктивність нового чіпа.

Незважаючи на перехід на поліпшену версію архітектури ARM Cortex, швидкодія центрального процесора Snapdragon 845 зросла незначно. З іншого боку, написали в AnandTech, нова графіка Adreno 630 показала дуже багатообіцяючі результати, особливо це стосується рівня енергоспоживання.

Відеоприскорювач забезпечує 30-відсотковий приріст до продуктивності, в 2,5 рази прискорює виведення картинки на екран, при цьому споживаючи на 30% менше енергії.

“Нинішні покоління «систем-на-кристалі» Qualcomm просто не мають собі рівних, і розрив настільки великий, що я не думаю, що майбутні рішення конкурентів в цьому році зможуть їх наздогнати”, — сказали Райан Сміт і Андрій Фрумусану.

У Tech Advisor зі спостереженнями колег погодилися, зазначивши, що єдиним пристроєм, який демонстрував результат на тесті GFXBench трохи краще, виявився iPhone X. Проте, в бенчамарку Geekbench апарат Apple з «біонічним» чіпом поступився Snapdragon 845 майже на 15%. Серед інших Android-смартфонів новий чіп Qualcomm показав більш ніж 20% перевагу.

Залишається дочекатись комерційних зразків смартфонів та достойних ігор для потужної графіки. Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити найцікавішого.