Поширення Android Oreo для Samsung Galaxy S8 та S8+ призупинено через проблеми

Кілька днів тому оновлення Android Oreo почали отримувати смартфони Samsung Galaxy S8 та S8+, однак через кілька годин компанія призупинила його поширення. Пізніше стало відомо, що оновлення було відкликано через те, що нова прошивка викликала раптовий перезапуск пристроїв.

У компанії Samsung повідомили, що проблема стосується як моделі S8, так і S8 Plus в «обмеженому числі випадків». Але, судячи з усього, цього було достатньо, щоб перенести випуск Android Oreo для флагманів компанії. Представник Samsung заявив:

«Після обмеженого числа випадків, коли пристрої Galaxy S8 і S8+ несподівано почали перезапускатися з прошивкою Android 8.0 Oreo, її випуск був припинений. Ми вивчаємо проблему, щоб мінімізувати вплив на порушення пристрою і якомога швидше відновити поширення оновлення ».

Деяким власникам смартфонів Galaxy S8 доведеться почекати виходу оновлення, яке виправить проблему. Samsung не встигла почати поширювати Oreo по всьому світу, тому кількість інцидентів було обмежено. Вперше проблему виявили на телефонах в Індії, ПАР і декількох європейських і близькосхідних країнах.

Джерело інформації: theverge