Motorola Moto G6 Play пройшов сертифікацію в NCC

Новий смартфон Motorola пройшов сертифікацію в тайванському відомстві NCC (National Communications Commission), аналог американського FCC. Про це повідомляє портал GizmoChina.

В NCC був сертифікований новий смартфон Motorola XT-1922-1. На думку наших колег з GizmoChina, під цим модельним номером ховається Moto G6 Play. Він буде відрізнятися від стандартної версії Moto G6 скромнішими характеристиками і більш доступною ціною.

Характеристики Moto G6 Play в документації NCC не вказані. Проте, в інформації наданій раніше повідомлялось, що він буде обладнаний 5.7-дюймовим дисплеєм із співвідношенням сторін 18:9 і роздільною здатністю 1440х720 пікселів, фронтальною камерою зі світлодіодним спалахом, портом microUSB і акумуляторною батареєю ємністю 4000 мАг. В основу смартфона ляже восьмиядерний чіп Qualcomm Snapdragon 430, доповнений в залежності від обраної версії 2 або 3 ГБ оперативної і 16 або 32 ГБ вбудованої пам’яті. Як очікується, Moto G6 Play буде представлений на виставці MWC 2018, яка пройде з 26 лютого по 1 березня в Барселоні.

Джерело інформації: gizmochina