Модем LTE з шаленою швидкістю завантаження даних найпершою представить компанія Qualcomm

На днях компанія Qualcomm Technologies, Inc., оголосила про те, що взялася за активне доопрацювання та випуск модему Qualcomm Snapdragon X24 LTE. Він буде першим в світі анонсованим модемом LTE категорії 20 з максимальною швидкістю завантаження даних до 2 гігабіт на секунду (Gbps ) та побудований по передовому 7-нм технологічному процесу FinFET.

Це значний приріст швидкості, у порівнянні з актуальними 1,2 Гбітними модемами, які наразі забезпечує Snapdragon X20. Цей модем інтегрований в процесор Qualcomm Snapdragon 845, який стане серцем багатьох флагманів 2018 року. Тож новенький X24 ми побачимо вже в топовом мобільному чіпі 2019-го, гіпотетичному Snapdragon 855.

Що до майбутньої новинки, то це багатомодовий модем LTE восьмого покоління і вдосконалення Gigabit LTE третього покоління з найпередовішими стільниковими функціями будь-якого комерційно доступного модему 4G LTE на сьогоднішній день і зміцнення основи LTE для майбутніх багаторежимних пристроїв і мереж 5G NR.

Анонсувати модем Snapdragon X24 LTE можуть ще цього року на демонстрації  MWC в Барселоні спільно з Ericsson, Telstra і NETGEAR, оскільки Qualcomm намагається проводити подібні презентації раніше, щоб забезпечити ідеологічну перевагу перед можливими конкурентами, а також стимулювати операторів створювати мережі нового покоління, близких сучасним LTE-мережам.

Джерело інформації: qualcomm