Безрамковий OnePlus 6 в стилі iPhone X показали на живих фото

Новий флагман OnePlus 6 повинен бути представлений лише влітку або в кінці весни, проте, в Мережі вже зараз з’явилися цілком правдоподібні фото, що демонструють робочий прототип пристрою. Якщо їм вірити, виробник піддасться загальному тренду і перейде на скляний корпус.

Задня панель смартфона досить сильно схожа на представлений недавно Galaxy S9+. У нього такий самий за формою корпус, аналогічного дизайну здвоєна камера і сканер відбитків під нею. Якщо все це в цілому було очікуваним, то ось «моноброва» над екраном дещо здивувала.

Вирізи, або так звані вуха, у дисплея помітно більші, ніж у iPhone X, а сам «острівець» з камерою, динаміком і датчиками виявилися меншими. Рамки лицьової панелі зверху і з боків практично непомітні.

За характеристиками даних немає, інформація на екрані смартфона говорить лише про наявність 6 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої. Працює OnePlus 6 під управлінням свіженької Android 8.1 Oreo з оболонкою Oxygen OS. З огляду на таку ранню появу цих знімків можна припустити, що анонс флагмана відбудеться раніше, ніж звичайно. Чекаємо нових подробиць.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб не пропустити найцікавішого.