Рендер майбутніх флагманів Samsung демонструє їх особливості

Все менше часу залишається до презентації нових флагманів компанії Samsung і з кожним разом в Мережу зливають все більше інформації та чуток про пристрої, підігріваючи інтерес до анонсу. Тепер же з’явився офіційний рендер пристроїв.

Зображення демонструє фронтальні панелі обох флагманів. Обриси корпусу у них стали менш обтічними і округлими. Вигини скла по краях здаються вже не настільки вираженими, та й бічні екранні рамки стали більш помітними. Набір датчиків на верхній рамці поповнився новими елементами, які повинні бути призначені для розпізнавання користувача за обличчям.

Про появу нової системи біометричного захисту повідомили представники ресурсу XDA Developer, які знайшли згадку функції Intelligent Scan в коді свіжої прошивки для Galaxy Note 8. Це нововведення об’єднує розпізнавання по райдужці очей і по контурах обличчя. Тобто від фірмових напрацювань виробник не відмовився, але й також трендовую технологію.

Відзначимо, що старт продажів смартфонів запланований на 16 березня і саме ця дата вказана на дисплеї смартфонів. Анонс же їх відбудеться 25 лютого, про що вже було оголошено офіційно. Головною особливістю смартфонів стане основна камера зі змінною апертурою і функцією сповільненої зйомки.