Ноутбук XPS 15 від Dell зі свіжою начинкою представлять на CES 2018

Кілька днів тому компанія Dell анонсувала оновлену версію свого компактного комп’ютера Dell XPS 13, який отримав новий набір портів і оновлений зовнішній вигляд. На CES 2018 виробник привіз також нову версію гібрида XPS 15.

У минулому році Dell представила XPS 13 в форм-факторі «2 в 1». У ньому використовувався далеко не найпотужніший Y-процесор, через що можливості машини були досить не найкращими. Існуюча модель XPS 15 використовує процесор Core H, а також графіку GTX 1050. У новій же моделі Dell вирішила використовувати новенький процесор Intel Core G, який “приправлений” графікою AMD Radeon RX Vega M з 4 Гб відеопам’яті.

Dell заявляє, що новинка стала найтоншим комп’ютером серед побратимів за розміром. 16 мм – цілком вражаючий результат, з огляду на порівняно потужний процесор і якісну графіку.

Серед особливостей ноутбука можна відзначити також нову клавіатуру, яка зовні така ж, як і в попередніх комп’ютерах, але використовує повністю новий механізм, заснований на магнітах. Хоча кнопки утримуються на своєму місці в чотирьох кутах, під клавішею розташований магніт, який відповідає за тактильну віддачу. За рахунок цього клавіатура забезпечує більш приємні відчуття від натискання при ході кнопки в 0.7 мм.

Виробник повідомляє, що планує оновити звичайну версію Dell XPS 15 в цьому році. Гібридний XPS 15 надійде в продаж навесні за ціною від $1 299 за мінімальну комплектацію. Купити такий можна буде з процесорами Core i5/ i7, 8/16 Гб пам’яті, 1080р/4К екраном і накопичувачем від 128 Гб до 1 Тб SSD. Набір портів включає в себе 4 USB-C, два з яких підтримують Thunderbolt 3. Є також microSD-рідер та 3.5 мм аудовихід.