Nokia 10 з п’ятьма камерами, здається, не міф

Комплекс з п’яти фотомодулів Zeiss показали на патентних ескізах, розкривши призначення кожного з об’єктивів. Очікується, що технологію вперше використовують в смартфоні Nokia 10, який вийде в середині 2018 року і стане першим пристроєм HMD Global на базі Snapdragon 845. Завдяки витоку можна припустити, якими особливостями зможе похвалитися майбутній флагман бренду Nokia.

Як описується в патентній заявці, камера оснащена відразу декількома додатковими лінзами з різною фокусною відстанню. Вони встановлені на рухомій основі, що знаходиться між основним сенсором і фіксованою лінзою.

Начерки показують, що комплект розташований всередині круглого модуля камери на задній панелі апарату, а лінзи обертаються навколо основної камери і займають позицію вище неї. Nokia 10 також отримає виділену камеру для зйомки зі спеціальними ефектами. Проте, залишається невідомим, про що саме йдеться — це може бути портретна зйомка з боке, опція для зняття панорам з широким кутом огляду або ж інша функція.

Що стосується самого Nokia 10, то смартфон може отримати дисплей з мінімальними рамками і співвідношенням сторін 18:9, а також топовий процесор Snapdragon 845. Джерело витоку заявляє, що «десятка» запозичить особливості дизайну неанонсованої Nokia 9. Ймовірно, інсайдер мав на увазі заокруглене скло передньої і задньої панелей.

Дата виходу Nokia 10 залишається в таємниці. Виробник може показати ґаджет на виставці IFA 2018 у вересні, але до цієї інформації варто поставитися з обережністю.

Джерело інформації: gsmarena