На MWC 2018 очікується надзвичайна презентація Nokia

Компанія HMD Global, котра займається виробництвом і продажем мобільних пристроїв марки Nokia, присвятить анонс нових смартфонів до виставки Mobile World Congress (MWC) 2018, яка з 26 лютого по 1 березня пройде в Барселоні (Іспанія).

У своєму Twitter-блозі, головний менеджер по продукції HMD Global, Юхо Сарвікас (Juho Sarvikas) повідомив, що компанія готує якийсь «приголомшливий» анонс. На жаль, вдаватися в будь-які подробиці щодо майбутньої презентації керівник HMD Global не став.

Спостерігачі ж вважають, що в рамках MWC 2018 дебютує потужний апарат Nokia 9. З чуток, цей смартфон отримає процесор Qualcomm Snapdragon 835 з вісьмома ядрами Kryo 280, 5,5-дюймовий дисплей OLED з роздільною здатністю QHD (2560×1440 пікселів), 6 Гбайт оперативної пам’яті, здвоєну основну камеру і флеш-модуль місткістю 128 Гбайт.

Є також імовірність, що на виставці дебютує мобільний телефон Nokia 3310 в модифікації з підтримкою мобільних мереж четвертого покоління LTE.

За оцінками, в третьому кварталі минулого року в глобальному масштабі було реалізовано 16,3 млн «слухавок» Nokia. З них приблизно 2,8 млн штук склали смартфони, а решта 13,5 млн одиниць – звичайні стільникові телефони.

Джерело інформації: phonearena