Мережею ширяться схематичні зображення майбутнього Sony Xperia XZ Pro

Мережеві джерела оприлюднили схематичне зображення, на якому, імовірно, показані конструктивні особливості майбутнього флагманського смартфона Sony Xperia XZ Pro.

Повідомляється, що апарат отримає безрамковий дисплей. Якщо вірити чуткам, його розмір складе 5,7 дюймів по діагоналі, роздільна здатність — 3840×2160 пікселів (формат 4К).

На зображенні видно, що на тильній стороні корпусу в кутовій частині розташовується здвоєна камера (за неофіційними даними, модулі з 18 і 12 Мп). Її оптичні блоки розташовуватимуться горизонтально. Присутній і подвійний спалах, доповнений певним сенсором.

Дактилоскопічний сканер розташований на бічній грані. Говориться про наявність апаратної кнопки для роботи з камерою і кнопок регулювання гучності.

Також за наявною інформацією, основою новинки послужить восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з графічним прискорювачем Adreno 630. Апарат, нібито, буде нести на борту 6 Гбайт оперативної пам’яті і флеш-модуль місткістю 128 Гбайт з можливістю розширення за рахунок карти microSD.

Схематичне зображення вказує й на наявність підтримки технології NFC. У фронтальній частині поруч з динаміком розташується 13-мегапіксельна селфі-камера.

Раніше повідомлялося, що смартфон буде поставлятися з операційною системою Android 8.0 Oreo, а його анонс відбудеться на виставці Mobile World Congress (MWC) 2018.

Джерело інформації: