Lenovo представить інноваційний ноутбук-трансформер на CES 2018

Lenovo на майбутньому CES 2018, збирається представити новітні мобільні комп’ютери з інноваційними технологіями своїм споживачам, і для цього компанія об’єдналася з Qualcomm і Microsoft. Новітній пристрій під назвою Miix 630, працюватиме на Windows 10 S а також буде пристроєм 2-в-1 — матиме потужність і продуктивність ноутбука а також володітиме мобільністю вашого підключеного смартфона. Інтегрований 4G LTE1 дозволить працювати ґаджету і як універсальний смартфон зі знімною повнорозмірною клавіатурою і цифровою ручкою.

Отже, детальніше про характеристики та особливості Miix 630:

  • Пристрій працює на базі платформи Qualcomm для мобільних ПК Snapdragon ™ 835. Повнорозмірна клавіатура з підсвічуванням з точною сенсорною панеллю забезпечує зручне введення тексту. Також в комплекті є цифрова ручка Lenovo з 1024 ступенями чутливості, для зручного малювання та письма за допомогою Windows Ink ™ з ефектом натурального малювання на папері.
  • Додатки завантажуються з магазину Microsoft. Якщо ви віддаєте перевагу знайомству з Windows 10 Pro, Miix 630 дозволяє вам безкоштовно оновлюватись, щоб ви могли вибрати операційну систему, яка відповідає вашим потребам.
  • Ноутбук є дуже ергономічним. Навіть з клавіатурою товщина Miix 630 становить всього 15,6 мм (0,6 дюйма), а вага близько 1,33 кг (2,93 фунта). Ґаджет пропонує неймовірно довгий час автономної роботи до 20 годин відтворення відео.
  • Завдяки його трансформаціям є можливість використання пристрою в різних варіаціях: як 12,3-дюймовий планшет з сенсорним екраном WUXGA+ для перегляду відео та соцмереж, як імпровізований мольберт для малювання і редагування за допомогою цифрової ручки Lenovo, або ж як звичайний ноутбук з повнорозмірною клавіатурю, щоб зручно набирати текст. Знімна клавіатура також може служити захисним чохлом для екрану, коли ви в дорозі.
  • Miix 630 також пропонує приголомшливу персоналізацію. Windows 10 S підтримує вбудованого помічника Cortana® для управління системою голосом.
  • Містить інфрачервону камеру з Windows Hello ™ для розблокування його за допомогою сканування обличчя.

Вартість Miix 630 (включаючи клавіатуру і цифрову ручку Lenovo) починається з $799,99, очікується, що він буде доступний з другого кварталу 2018 року на сайті Lenovo (ціни можуть варіюватися в залежності від ринку).

Джерело інформації: lenovo