Компанія Vivo найперша анонсувала смартфон з екранним сканером відбитків пальців

Китайська компанія Vivo підтвердила дату повноцінного анонсу першого в світі смартфона з екранним сканером відбитків пальців. Дебют призначений на 24 січня цього року.

Відзначимо, що в запрошенні назву вказано не Vivo X20 Plus UD, як передбачалося раніше, а громіздке Vivo X20 Plus in-screen fingerprint edition. Нагадаємо, Vivo X20 Plus UD повинен стати першим в світі смартфоном з інтегрованим в екран сканером відбитків пальців. Vivo показала його на виставці CES 2018, яка пройшла з 9 по 12 січня в Лас-Вегасі, але подробиць тоді не розкрила.

У смартфоні використовується сканер Synaptics, масове виробництво якого почалося в грудні 2017 року. Крім розблокування смартфона, дисплейний сканер відбитків пальців підтримує різні сценарії використання, котрі активуються при необхідності.

Графічний інтерфейс датчика відображається на екрані смартфона при будь-якому з цих сценаріїв, які потребують розпізнавання відбитків пальців. Наприклад, під час розблокування додатків або при необхідності аутентифікації користувача для здійснення мобільного платежу. Користувачеві досить помістити палець на графічне відображення датчика на екрані для виконання розблокування, оплати або іншої операції. Якщо розпізнавання відбитків пальців непотрібне, зображення не з’явиться.