Камера Galaxy S9 зніматиме “Super slow-mo” і 480 кадрів в секунду

Не встигли власники Samsung Galaxy S8 та Note8 насолодитися зйомкою відео в FullHD з частотою 60 кадрів в секунду, як поширились чутки, що в очікуваному наступнику, Galaxy S9, буде технологія “Super slow-mo” і 480 кадрів в секунду.

В апаратах використовуватиметься нова лінійка сенсорів ISOCELL Bright від Samsung, оснащена датчиком швидкого прочитування з 3 стеками, які забезпечують захоплення відео в 1080p із швидкістю 480 кадрів в секунду.

Головне питання, яке хвилює користувачів — як довго триває запис? Sony Motion Eye може робити удвічі більше кадрів (960 кадрів в секунду), але тривалість зйомки менше 5 секунд і з роздільною здатністю 720p. Тривалість зйомки новинки невідома, але в усякому разі, це краще, ніж в нинішніх камерах Samsung, які знімають в здатності 720p при 240 кадрах в секунду.

Окрім конструкції з 3 стеками, згадується ще одна технологія: Super PD. Судячи з опису, позбавленого технічних подробиць, це вдосконалений фазовий автофокус, який здатний швидко фокусуватися на об’єктах, що рухаються, при поганому освітленні. Повідомлено, що у камери Galaxy S9 будуть й інші фішки. Однією з них стане апаратно змінювана світлосила камери (f/1.5 / f/2.4).

Крім того, новий сенсор працює за технологією Tetracell – для поліпшення чутливості при слабкому освітленні використовують невеликі пікселі розміром 0,9 мкм. Tetracell пропонують такі продукти, як Dual Pixel AF і Super Phase Detection і, як правило, вони призначені для тонких безрамкових смартфонів. Є й певні сумніви, що Samsung використовуватиме цей датчик у флагманському Galaxy S9, швидше за все, це буде щось з великою кількістю пікселів, але аналогічною конструкцією з трьох стеків. Анонс Samsung Galaxy S9 і S9+ запланований на кінець зими — 25 лютого або ж на день-два пізніше.

Джерело інформації: samsung