Chrome OS може з’явитись для планшетів

До цього часу операційна система Chrome OS від Google була доступна тільки для ноутбуків і настільних ПК, але якщо вірити останнім данним, то скоро ми побачимо варіант для планшетів.

Ресурс Chrome Unboxed помітив твіт одного з учасників Міжнародної спеціалізованої виставки Bett Show 2018, що проходить в Лондоні. У повідомленні Алістер Пайн опублікував фото планшета Acer зі встановленою на ньому операційкою Chrome. Як і всі пристрої з Chrome OS, планшет, швидше за все, буде орієнтований на школярів. Незабаром після публікації новини, сам твіт був видалений, але фото залишилося.

Буде цікаво подивитися на подібні пристрої від великих брендів. Основна відмінність цієї операційки від Android — більш зручна робота з документами. Подібне ми зустрічали в Remix OS. Більш того, з недавніх пір Chrome OS підтримує програми з Android, що робить систему чимось середнім між Android і Windows.

Якщо Google дійсно планує випуск планшетів з Chrome OS — перші пристрої варто чекати на виставці MWC 2018 у кінці лютого.

Джерело інформації: chromeunboxed.com