Асортимент Moto Mods поповнився новими класними аксесуарами

Ще в квітні минулого року було оголошено, що Indiegogo crowdfunded Keyboard Moto Mod насправді є довершеним фізичним пристроєм, і в цьому році на виставці CES 2018 Motorola оголосила, що ви дійсно зможете купити її за 99 доларів.

Slider Keyboard Moto Mod, розроблений третьою компанією під назвою Livermorium, яка стала переможцем Motorola і Indiegogo’s Transform the Smartphone Challenge, після чого вона була переведена через програму прискорювачів Motorola, в якій компанія Cellphone працювала над пристроєм разом з Livermorium. І тепер готова версія цього мода буде випущена в найближчі один-два місяці.

Як спочатку і обіцяла компанія  Livermorium, мод Slider Keyboard приєднується до задньої частини вашого пристрою, сумісного з Moto Mod, і перетворюється на повноцінну фізичну клавіатуру, яка ковзає в ландшафтному режимі і нахиляє екран під кутом 60 градусів, і дозволяє вам дещо перенестись в 2002 рік, коли Sidekicks були вельми  популярними.

Поряд з модом клавіатури Motorola під керівництвом Lenovo анонсувала пристрій Vital Moto Mod, який може вимірювати серцевий ритм, частоту дихання, температуру тіла і систолічний та діастолічний кров’яний тиск.

Цей аксесуар вартуватиме 395 доларів, а це значить, що він виявиться найдорожчим Moto Mod, адже з таким цінником він коштує дорожче, ніж новий Moto Z2 Force (який T-Mobile продає в даний час за 375 доларів). Lenovo Vital Moto Mod вийде в квітні цього року.

Джерело інформації: theverge