Xiaomi анонсувала розумну колонку з голосовим асистентом Cortana

У цьому році на ринку з’явилося відразу кілька розумних колонок від різних компаній: Google Home, Amazon Echo і Apple HomePod. Microsoft також вирішила спробувати свої сили в цій категорії пристроїв за допомогою свого голосового асистента Cortana. На конференції Build софтверний гігант анонсував дві смарт-колонки — від Harman Cardon і Hewlett-Packard, і перша вже надійшла в продаж за ціною 199$. Сьогодні до переліку компаній, які підтримали Microsoft, несподівано приєдналася Xiaomi. Розумна колонка від китайської компанії вміє все те ж, що і конкуренти, але коштує всього 30$.

 

Розробники Xiaomi використовували в своєму девайсі новітні софтверні рішення від Microsoft, в тому числі інтеграцію Cortana і Alexa. Якщо говорити про апаратні характеристики, то колонка має шість мікрофонів, здатних розпізнати ваш голос на відстані до 5 метрів, і 2-ватний динамік. Yeelight побудована на базі чотирьохядерного процесора і 256 МБ внутрішньої і оперативної пам’яті, чого достатньо для нормальної роботи подібного смарт-пристрою.

Xiaomi Yeelight надійде в продаж на території Китаю 31 січня 2018 року. На даний момент невідомо, чи буде вона доступна за межами Піднебесної. Це досить імовірно, так як на сьогоднішній день Xiaomi докладає все більше зусиль для закріплення на міжнародному ринку. Проте, список країн напевно буде обмежений регіонами, де офіційно працює голосовий асистент Microsoft. На жаль, Україна на даний момент в їх число не входить.

Джерело інформації: mi