Смартфони Motorola першими у світі будуть використовувати нейронний пошук об’єктів від Qualcomm

Компанія Motorola намагається швидкими темпами впроваджувати останні програмні напрацювання своїх розробників та в співпраці з виробниками заліза створюють дійсно корисні для користувача функції. Тому Moto Z2 Force 2017 року та четверте покоління смартфона серії Moto X першими в світі використовують технологічну платформу нейронної обробки Neural Processing Engine для задач штучного інтелекту від Qualcomm. У Qualcomm впевнені, що використання Neural Processing Engine допоможе смартфонам на ОС Android зробити прорив у технологіях навчання штучного інтелекту для більш широкого та ефективного використання цього функціоналу користувачами. Проте, технологія не призначена винятково для смартфонів і планшетів. У майбутньому різноманітні галузі, починаючи від охорони здоров’я та Інтернету речей зможуть використати рішення, коли програми AI стануть все більш широкомасштабними.

Використовуючи передові процесори Snapdragon з вбудованою платформою NPE, розробники Motorola Mobility додали в камери своїх смартфонів функцію Landmark Detection, яка дозволяє миттєво визначати понад 1200 об’єктів по всьому світу за допомогою нейронної обробки. Програма працює в бета режимі. Список об’єктів постійно доповнюється.

Обидва вище згаданих смартфони оснащені процесорами Qualcomm. Moto Z2 Force отримав Snapdragon 835 з графічним процесором Adreno 540, а представник середнього класу Moto X4 — Snapdragon 630 з графічним процесором Adreno 510.

Вбудоване програмне забезпечення з допомогою камери розпізнає понад 1200 об’єктів у режимі реального часу. Щоб активувати функцію, достатньо виділити на екрані смартфона цікавий об’єкт. Одразу після визначення користувачам пропонується додаткова інформація про об’єкти з Google Maps чи Вікіпедії.

Особливо привабливою нова функція буде для користувачів, які полюбляють подорожувати. Але навіть якщо ви вже знаєте своє місто достатньо добре, розпізнавання об’єктів з допомогою нейромережі, допоможе по-новому подивитися на звичні споруди.