Samsung і Xiaomi підтримають виробництво комп’ютерів з Windows 10 на платформі Qualcomm Snapdragon

Microsoft обіцяла представити перші комп’ютери на Qualcomm Snapdragon з Windows 10 на борту до кінця 2017 року. На недавній конференції Qualcomm ми побачили тільки два пристрої від HP і Asus, причому продажі цих комп’ютерів заплановані на весну 2018 року. Судячи з усього, інші компанії представлять свої власні ПК, що працюють на Snapdragon 835, також лише в 2018 році.

Днями стало відомо, що корейська компанія Samsung і китайська Xiaomi зацікавилися платформою Qualcomm Snapdragon Mobile PC. Останнім часом ці компанії регулярно випускали цікаві пристрої на Windows 10 і, судячи з усього, вони вирішили спробувати свої сили і на ринку ARM-комп’ютерів. Анонс новинок повинен відбутися ближче до середини 2018 року. Нагадаємо, що в найближчі кілька місяців свій апарат покаже і Lenovo. Таким чином, основна “група підтримки” Microsoft буде складатися з п’яти компаній, які зможуть наповнити різні цінові категорії ринку свіжими пристроями з Windows 10 на базі ARM платформи.

Вже зовсім скоро ми дізнаємося, чи дійсно пристрої на Qualcomm Snapdragon під управлінням повноцінної Windows 10 зможуть скласти конкуренцію традиційним комп’ютерам на платформах Intel. Якщо слова Microsoft і Qualcomm про енергоефективність і швидкодію виявляться правдою, то в 2018-2019 році нас чекатиме хвиля апаратів на Windows 10 на ARM від інших виробників.