Samsung усуне недолік з розташуванням сканера в нових Galaxy

Мабуть, чи не кожен власник флагманських смартфонів Galaxy S8 та S8+, а також і Galaxy Note 8 лаяв компанію Samsung за невдале розташування сканера відбитків пальців. Намагаючись знайти пальцем сенсор ззаду, користувач може легко забруднити об’єктив камери, через що доводиться періодично його протирати. А ось в Galaxy S9 таку проблему усунули, адже компанія трохи змінила дизайн новинок задля комформу користування, і цьому підтвердженням є потрапивші в Мережу скріншоти.

Китайські інсайдери опублікували в соцмережі Weibo схематичне зображення спинки Galaxy S9, яке можна побачити в меню вимірювання частоти серцевого ритму. В очі відразу кидаються відмінності в порівнянні з тим же Galaxy Note 8. У новій моделі сканер відбитків пальців знаходиться прямо під модулем камери. Для великого Galaxy S9+ це вдвічі зручніше, тому що в поточному поколінні користувач не завжди може дотягнутися до сканера, що не перехоплюючи смартфон.

Що стосується характеристик ґаджетів, то за чутками діагональ дисплея в Samsung Galaxy S9 і S9+ не зміниться, але апарати будуть трохи відрізнятися в плані «начинки». 5.8-дюймова модель отримає 4 ГБ оперативної пам’яті і «звичайну» основну камеру, а 6.2-дюймовій версії дістануться 6 Гб ОЗП і здвоєний модуль камери. У наших краях будуть продаватися модифікації на фірмовому чіпсеті Exynos 9810 замість Snapdragon 845. Разом з флагманами буде представлена ​​оновлена ​​док-станція DeX Pad, за допомогою якої смартфон перетворюється в майже повноцінний комп’ютер (але це тільки поки що).

На CES 2018 нове покоління смартфонів не покажуть, хоча в Мережі не раз проскакувала інформація, що новинки вийдуть як мінімум на місяць раніше, ніж зазвичай.

Джерело інформації: weibo.com