Samsung Galaxy S9 та S9+ показали на рендерах до презентації

Китайський профільний ресурс GizmoChina нещодавно поділився рендерами флагманського смартфона Samsung Galaxy S9+, котрий ще поки не представлений виробником офіційно і лише готується побачити світ.

Рендери показують Samsung Galaxy S9+ в різнокольорових чохлах. На зображенні добре видно як безрамковий дисплей, так і подвійну основну камеру з вертикальною організацією і сканером відбитків пальців під нею.

Згідно з більш ранніми витоками, дизайн Galaxy S9 і Galaxy S9+ залишиться практично незмінним, у порівнянні з попередниками, за винятком однієї помітної відмінності. Незалежно від одиночної або подвійної камери, в обох смартфонах елементи на задній панелі будуть організовані вертикально, зі сканером відбитків пальців під модулем камери. Це повинно вирішити проблему із забрудненням об’єктива.

Смартфони отримали кодові назви Star 1 і Star 2, їх модельні номери SM-G960 і SM-G965. Дисплеї також не зміняться — 5,8- та 6,2-дюймові безрамкові Super AMOLED-екрани з вигнутими боковими гранями.

Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9+ стануть першими і на деякий час єдиними смартфонами на базі 10-нанометрового Qualcomm Snapdragon 845. Перша партія нового чіпа буде використана в Galaxy S9 для США, а для інших регіонів в основу Galaxy S9 ляже фірмовий 10-нанометровий Exynos 9810 .

Крім дисплея більшого розміру версія Galaxy S9+ також отримає більше оперативної пам’яті – 6 ГБ проти 4 ГБ у Galaxy S9, а також подвійну основну камеру як у Galaxy Note 8. Обидві моделі оснащуються 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, слотом для карток microSD і збережеться 3,5-мм аудіороз’єм. Відзначаються  і стереодинаміки AKG.

Анонс Samsung Galaxy S9 і S9+ може відбутися на прес-заході під час виставки MWC 2018, яка пройде в Барселоні з 26 лютого по 1 березня.

Джерело інформації: gizmochina