Представлено яскравий концепт безрамкового iPhone Xc в пластиковому корпусі

Любителі пофантазувати на тему, яким би міг бути доступний варіант iPhone X, одягнений в пластиковий корпус а-ля iPhone 5C вирішили представити своє бачення в Мережі. Вийшов досить незвичайний концепт iPhone Xc, який виразно припав би до смаку любителям яскравих і помітних рішень.

На думку дизайнерів, такий смартфон виявився навіть надійнішим оригінальної «десятки», адже полікарбонат набагато краще переносить падіння і удари, ніж скло. До того ж, замінити пластикову задню кришку в разі чого було б значно дешевше.

Крім того, полікарбонат не перешкоджає роботі бездротової зарядки, а значить, iPhone Xc нею цілком може володіти.

Однією з найбільш значущих переваг використання пластикового корпусу є традиційне різноманіття кольорів. Саме цим увагу багатьох привернув iPhone 5C, який став першим смартфоном компанії в сміливому зеленому, жовтому, рожевому і інших кольорах.

Чутки про розробку «доступного» iPhone з безрамковим екраном раніше дійсно з’являлися і вони цілком здаються правдивими. Однак, імовірність того, що Apple знову вирішить поекспериментувати з полікарбонатом вкрай мала. Швидше за все, всі ключові флагмани наступного року будуть володіти скляно-металевими корпусами.

Джерело інформації: idropnews