Ноутбук на Windows 10 ARM від Lenovo засвітився під час тесту в Geekbench

Недавно пройшла виставка компаній Qualcomm і Microsoft, на якій був офіційно даний старт продажу пристроїв, з процесором Snapdragon 835 на платформі Windows 10. Однак, в магазини надійшов тільки один пристрій від компанії ASUS — NovaGo. Поява другого анонсованого пристрою HP Envy x2, очікується тільки навесні наступного року.

Крім цього, з’явилася інформація про те, що ноутбук від компанії Lenovo покажуть на початку року на CES 2018. Також з’явилася інформація про те, що компанії Samsung і Xiaomi розробляють свої пристрої основані на Windows 10 ARM.

Що ж стосується гібридного ноутбука від компанії Lenovo, його помітили під час тесту продуктивності в Geekbench. Новий пристрій показав дуже слабкі показники продуктивності. Однак, під час багатопотокового тесту, пристрій від Lenovo обігнав своїх конкурентів з ASUS і HP майже на 1000 балів. До речі, під час бенчмарка було з’ясовано, що Lenovo випустить як мінімум дві моделі гібридного ноутбука, з 4 і 8 ГБ оперативної пам’яті.

Відзначимо, що нові пристрої Windows 10 ARM будуть підтримувати безперебійну роботу протягом повного робочого дня, а також 30 днів роботи в автономному режимі очікування. Крім цього, на пристроях можна буде запускати старі х-86 додатки за допомогою емуляції.