На CES 2018 можлива поява смартфонів з оновленим сканером відбитків пальців

Не дивлячись на те, що Apple і Samsung в 2017 році почали потихеньку зменшувати моду на сканери відбитків пальців в бік популярніших методів блокування, цей метод все ще залишається найнадійнішим і найзручнішим способом захисту інформації всередині вашого девайса. В даний момент всі виробники розміщують свої сканери або на передню, або на задню панель пристрою, за рідкісними винятками, на зразок Sony або Razer, у яких сканер вмонтований в бічну грань. Протягом останніх двох років багато компаній обговорювали ідею переміщення сканера пальця не на окреме місце на корпусі, а прямо під екран. На жаль, поки нікому не вдалося зробити таку фічу, але все вказує на те, що в найближчому майбутньому подібні смартфони вже з’являться на ринку. Synaptics зіграє в цій справі майже ключову роль. Компанія представила свій власний сканер, який можна вбудувати безпосередньо під екран пристрою.

Synaptics назвала своє творіння Clear ID FS9500 і вже запустила масове виробництво системи, розробленої спеціально для смартфонів. Творці сканера заявляють, що він буде працювати належним чином навіть з мокрими або замерзлими пальцями. Для сканерів поточного покоління найважчим завданням є розпізнавання мокрого пальця. Переважна більшість сканерів нездатні визначити власника, якщо у нього вологі руки, проте, можливо вбудований в екран дактилоскопічний сканер допоможе вирішити цю проблему. Зрозуміло, FS9500 надійно захищений технологіями SentryPoint, QuantumMatcher, PurePrint і SecureLink, щоб ніхто сторонній не зміг розблокувати ваш апарат.

Користувачі надають перевагу пристроям зі сканерами відбитка пальця на передній панелі смартфона. Так як індустрія дуже швидко переходить до використання безрамкових OLED-екранів, найкращим рішенням буде помістити сканер безпосередньо під екран.

Сканери Synaptics Clear ID працюють швидше, вони зручніші, а також безпечніші, ніж альтернативні системи біометричного захисту. Наші технології – це серйозний інноваційний крок і велика нова можливість для ринку смартфонів.

Synaptics заявляє, що перші смартфони з вбудованим в екран сканером відбитка пальця з’являться вже на CES 2018 (подейкують, що першим таким смартфоном може бути Galaxy S9, хоча аналітики сумніваються в ранній презентації цього девайса). Ця виставка стартує вже в січні, тому зовсім скоро ми побачимо щось дійсно нове.

Джерело інформації: synaptics