На Apple посипалася хвиля позовів за навмисне уповільнення iOS-девайсів

Apple офіційно визнала, що змушена знижувати продуктивність «старих» iOS-девайсів в зв’язку з деградацією акумулятора. Тобто, якщо в 2017 році ви придбали iPhone 7, можете не сумніватися, що через пару років він буде безбожно гальмувати.

Таке «щиросердне зізнання» сподобалося далеко не всім користувачам. Як результат, на Apple посипалися позови від власників айфонів минулих поколінь.

Сьогодні стало відомо про четвертий колективний позов, поданий двома жителями Нью-Йорка. Компанію звинувачують в приховуванні подробиць програмних оновлень iOS 10 і iOS 11.

За словами позивачів, якби вони свідомо знали, що підвищення прошивки призведе до зниження продуктивності (хоча Apple нерідко стверджувала протилежне), то відмовилися б від оновлення.

Перший позов був поданий 22 грудня, відразу після оголошення представниками компанії інформації про примусове зниження продуктивності. Ще два позови пішли через кілька годин.

З цікавістю продовжуємо спостерігати за розвитком подій і поки не поспішаємо самостійно змінювати акумулятори. Залишайтеся з нами, далі буде багато цікавого.

Джерело інформації: wccftech.com