Microsoft розпочала святковий розпродаж ігор для Xbox One

Напередодні нового року Microsoft влаштувала святковий розпродаж ігор для своїх консолей. Вам доступно приблизно 650 іграшок за зниженою ціною. Знижки становлять від 10 до 65%, так що кожен може непогано заощадити на цікавих іграх.

Розпродаж діє до 31 грудня. Ті, у кого є статус Xbox Live Gold, отримають додаткові 10% знижки. Крім того, Microsoft буде проводити щоденні акції, в рамках яких на окремі ігри будуть пропонуватися окремі знижки.

У цьому місяці у Microsoft багато цікавих пропозицій для тих, у кого в телевізорі підключений Xbox 360, Xbox One, One S або One X. Користувачі можуть купити Xbox Live Gold і Xbox Game Pass всього за 15 гривень на місяць за кожну. Додайте до цього святковий розпродаж, безкоштовні ігри для передплатників в січні 2018 року, а також 10 нових ігор в підписці Xbox Game Pass. Іншими словами, є у що «залипнути» найближчими вихідними.

Ті, хто вважає за краще грати на ПК, можуть теж порадувати себе якою-небудь іграшкою з магазину Steam, де зараз проводиться зимовий розпродаж.

Джерело інформації: majornelson.com