Менеджер паролів LastPass обзавівся підтримкою Microsoft Edge на Android

Microsoft Edge на Android виявився вельми популярним браузером, навіть незважаючи на відсутність деяких важливих функцій, присутніх в Chrome або інших іменитих браузерах. На даний момент Edge завантажили на зеленому роботі більше мільйона разів і з кожним днем ​​ця кількість збільшується. Тож не дивно, що інші розробники охоче почали інтегрувати свої сервіси в браузер Microsoft для Android. Популярний менеджер паролів LastPass обзавівся підтримкою Edge. Про це повідомив Шон Ліндерс, програмний менеджер Microsoft Edge.

Розробники LastPass оновили свій додаток і тепер він підтримує Microsoft Edge на Android. Крім того, вони надають нам велику допомогу в тому, щоб iOS-версія Edge працювала з LastPass належним чином. Підтримка з’явиться вже в наступному оновленні. Велика подяка всій команді LastPass!

Ця зміна поза сумнівами порадує тих, хто вже використовує LastPass для управління паролями на своїх пристроях. В даний момент Edge на iOS і Android підтримує повноцінну синхронізацію паролів в обліковому записі Microsoft, але інтеграція популярного менеджера паролів зробить роботу в браузері набагато зручніше, а також допоможе залучити нових користувачів до Microsoft Edge на Android.