Користувачі скаржаться на непрацюючий Face ID після оновлення до iOS 11.2

Напевно, зараз навіть відверті прихильники «яблучної» продукції задаються питанням — «що трапилось з компанією Apple?». Здається, програмісти з розробки iOS без будь-яких докорів сумління продовжують доповнювати численними багами свої прошивки. Цього разу власники iPhone X зіткнулися з проблемою непрацюючого Face ID після оновлення до iOS 11.2.

Якоїсь закономірності поки що виявлено не було, сканер просто відмовляється вмикатися, а на екрані смартфона виводиться напис «Не вдалося активувати Face ID». Проблема торкнулася далеко не всіх користувачів, у декого система працює так само, як і раніше.

Як полагодити Face ID

Якщо ви зіткнулися з такою помилкою, то, на жаль, чіткого рішення проблеми досі немає. Як повідомляють представники ресурсу 9TO5Mac, проблему можна виправити банальним перезавантаженням девайса.

Якщо це не допомогло, спробуйте скинути всі налаштування в розділі «Параметри» → «Загальні» → «Скинути». В іншому випадку, доведеться звертатися до авторизованого сервісного центру Apple, або в техпідтримку.

Не забудьте підписатись на нас в соцмережах, щоб не пропустити подальшого розвитку подій по відношенню до якості теперішньої продукції Apple.

Джерело інформації: 9to5mac.com