Компанія Google має наміри зайнятися розробкою власних чіпсетів

За даними видання The Information, компанія Google має серйозні наміри зайнятися розробкою власних чіпсетів для мобільних пристроїв, через що було прийняте рішення переманити для цього відразу декількох інженерів з Apple. Одним з них став відомий в певних колах Джон Бруно.

23 грудня Бруно підтвердив рішення піти з компанії Apple. На своїй сторінці в соцмережі LinkedIn, інженер повідомив, що тепер працює системним архітектором в Google. В Apple він працював протягом п’яти років і більшість часу відповідав за аналіз кремнію і використання його в чіпсетах. Раніше Бруно працював в AMD і був одним з провідних розробників процесорів Fusion для ПК.

Бруно працював спільно з одним з перших розробників Apple Ману Гулаті, якого Google переманила в червні 2017 року. Разом вони працювали над процесорами Apple A-серії і навіть допомагали в розробці платіжної системи Apple Pay.

Швидше за все, тепер Гулаті і Бруно будуть разом займатися розробкою процесорів для смартфонів Pixel і пристроїв з категорії інтернету речей. Про те, що Google задумалася над проектуванням власних процесорів, писав Bloomberg в жовтні 2016 року відразу після того, як були представлені смартфони Pixel першого покоління.

Джерело інформації: theinformation