HMD Global відновила популярність бренду Nokia

Компанія HMD Global займається випуском телефонів під маркою Nokia вже цілий рік і виходить у них куди цікавіше, ніж у минулих власників. У поточному році HMD Global змогла збільшити темпи продажу телефонів, з певними обмовками.

Судячи з інформації від аналітиків з Counterpoint, третій квартал 2017 року став успішним для компанії, оскільки було продано більше 16 мільйонів телефонів Nokia. Варто відзначити, що особливістю такої кількості продажів став той факт, що смартфонів на платформі Android було продано лише 2,8 мільйона, тоді як звичайних стільникових телефонів – 13,5 мільйона. Найімовірніше, оновлена ​​модель Nokia 3310 зробила великий внесок в цю цифру продажів.

Виходячи з даних по третьому кварталу, компанія HMD Global вибралася на третє місце по реалізації стандартних мобільних телефонів, і на шістнадцяте місце серед виробників смартфонів. Варто назвати цей результат вражаючим.

Нагадаємо, що після зміни господарів, було випущено шість нових моделей Nokia, серед яких Nokia 2, 3, 5, 6, 7, 8. За підсумками двох перших кварталів 2017 року, аналітики Counterpoint розрахували, що смартфонів Nokia було продано близько 1,5 мільйона пристроїв, що вказує на значне збільшення продажів за третій квартал поточного року. Варто очікувати, що і заключний квартал 2017 року стане для HMD Global так само успішним, оскільки компанія продовжує нарощувати продажі і радувати користувачів новими смартфонами. За непідтвердженими даними, на початку 2018 року буде анонсований новий передовий смартфон Nokia 9, який буде оснащений новітнім OLED дисплеєм з діагоналлю в 5,5 дюймів і накопичувачем на 128 ГБ пам’яті.