Chrome Installer став офіційно доступний в Microsoft Store

Сьогодні стало відомо про досить оригінальний додаток від Google, який створено з метою полегшення процесу завантаження браузера Chrome на персональний комп’ютер. Google опублікувала «додаток» Chrome Installer в Microsoft Store, так що користувачі тепер можутьвстановити найпопулярніший в світі браузер через магазин Windows 10.

Після запуску Chrome Installer відкриється стандартний браузер операційної системи на офіційній сторінці Google Chrome. Потім почнеться завантаження звичайного класичного файлу встановлення браузера від Google на ваш ПК. Іншими словами, все ще ніяких Chrome для Windows 10 S-користувачів (якщо такі взагалі існують).

Хоча все це виглядає досить-таки комічно і понуро, дивуватися не варто. Політика магазину Microsoft забороняє публікувати будь-які браузери, в яких використовується сторонній веб-движок. У Microsoft Store можна викласти тільки браузери з EdgeHTML. Годі й казати, що така концепція геть позбавляє Google, Mozilla та інші компанії будь-яких шансів опублікувати свої фірмові браузери в магазині додатків Windows 10 навіть у вигляді Desktop Bridge-конвертованого браузера.

The app was not found in the store. 🙁

Для великої кількості користувачів Google Chrome Installer в магазині Microsoft Store не принесе зовсім ніякої користі (у вас напевно вже встановлено цей браузер), але погодьтесь, що є категорія юзерів, кому такий спосіб встановлення може стати у нагоді. Наявність цього «додатка» дозволить користувачам-новачкам або просто неуважним юзерам уникнути завантаження підроблених безкоштовних або чого гірше платних додатків-фейків, які тільки намагаються видавати себе за Google Chrome.

Так що треба відкласти жарти в сторону і визнати, що Google Chrome Installer насправді корисне доповнення для магазину. Хай поки що лише так, але вже добре.