Apple вирішила перенести реліз iTunes в магазині Microsoft Store на 2018 рік

У травні цього року компанія Microsoft провела захід, на якому представила Windows 10 S і комп’ютер Surface Laptop. Великим сюрпризом для багатьох став той факт, що Apple вирішила підтримати ініціативу Microsoft і випустити iTunes в магазині Microsoft Store. Яблучна компанія пообіцяла, що додаток стане доступним до кінця 2017 року. Виявилося, що користувачам доведеться ще трохи почекати. 2017 рік всього в двох тижнях від завершення, а iTunes в магазині як не було, так і немає. Виявляється, що Apple перенесла реліз на наступний рік.

Ми працюємо разом з Microsoft над тим, щоб надати нашим користувачам всі функції iTunes, але нам треба трохи більше часу, щоб зробити все як треба.

iTunes в Microsoft Store буде тим же додатком, що і на сайті Apple, просто конвертованим в магазин за допомогою Desktop Bridge. Це означає, що iTunes очікувано буде доступний лише на комп’ютерах, але не на Xbox або смартфонах.

Всі ці затримки повинні хвилювати лише користувачів Windows 10 S-комп’ютерів, так як у них немає можливості встановити додаток ззовні магазину Microsoft Store. Відсутність iTunes означає, що власники iOS-пристроїв не зможуть в разі чого перепрошити свій пристрій, користуватися стрімінговим сервісом Apple Music і іншими можливостями. Хочеться вірити, що «трохи більше часу» не затягнеться ще на один рік.