Apple судиться з Xiaomi за копіювання бренду

Китайський бренд Xiaomi дуже швидко здобув славу та численних прихильників своєї продукції,  проте, багато обвинувачень останнім часом звучить в бік компанії через те, що вона створила цілий бізнес на копіюванні Apple. Так званий плагіат спостерігається у всьому, починаючи від iOS-подібної оболонки для Android і до веб-сайтів і багатьох додатків, але, можливо, найбільш наочним прикладом копіювання став міні клон iPad, який вона назвала Mi Pad.

Xiaomi навіть подала заявку на товарний знак на ім’я, спрововувавши Apple на позов до суду, і компанія Cupertino тепер отримала часткову перемогу.

Xiaomi спочатку продавала Mi Pad тільки в Китаї, але з урахуванням міжнародної експансії вона подала заявку на товарний знак ЄС ще в 2014 році. Apple у відповідь подала офіційну скаргу в Управління інтелектуальної власності ЄС (EUIPO), яка була підтриманою.

Це питання згодом потрапило до суду, і Reuters повідомляє, що Apple виграла справу.

Другий за величиною суд Європейського союзу, Генеральний суд, постановив, що Мі Пад не повинен бути зареєстрований як товарний знак, оскільки споживачі, ймовірно, будуть здивовані подібністю знаків […]

«Відмінності між знаками, що виникають через наявність додаткової літери «м» на початку «Мі Пад», недостатні для того, щоб компенсувати високу ступінь зорової та фонетичної подібності між двома ознаками», говориться в заяві Суду.

Це часткова перемога, оскільки вона не забороняє Xiaomi продовжувати використовувати назву в Європі або в інших місцях; це тільки запобігає її реєстрації в якості європейського товарного знака. Xiaomi також має можливість оскаржити Суд Європейського союзу, еквіваленту ЄС Верховного суду США.

Джерело інформації: 9to5mac.com