Apple принесла офіційне вибачення за те, що навмисно уповільнює iPhone

Не так давно в Мережі вибухнула неабияка драма, коли вияснилось, що в міру деградації акумуляторів старих iPhone, вони починають працювати відчутно повільніше, ніж раніше. Apple спробувала захиститися, пояснивши, що це робиться для того, щоб уникнути раптового відключення девайсів і продовжити термін їх роботи. Але перші судові позови проти компанії не змусили себе довго чекати. Технологічному гіганту з Купертіно не залишалося нічого, окрім як опублікувати в Мережі офіційне вибачення, щоб хоч якось загладити провину перед своїми користувачами.

Apple дорожить своєю репутацією, тому описана вище ситуація може серйозно налаштувати проти знаменитого виробника тисячі, а то й сотні тисяч користувачів. Офіційний текст листа вийшов досить об’ємним, і приводити його тут ми не станемо, обмежившись виключно витягами з нього. При бажанні ознайомитися з оригінальним документом можна за посиланням в кінці статті.

«Ми розуміємо, що деякі з наших користувачів вважають, що Apple підвела їх. І за це ми просимо вибачення, — говорить послання, — Ми ніколи не намагалися навмисно скоротити термін життя наших продуктів або підштовхнути наших користувачів до придбання більш сучасних ґаджетів. Нашою метою завжди було створення таких продуктів, які люди будуть щиро любити».

Крім розгорнутого вибачення Apple оголосила про те, що відтепер пропонує клієнтам заміну акумуляторів в сервісних центрах за ціною в 29 доларів. З огляду на те, що раніше подібна процедура обходилася в 79 доларів, 50-доларова знижка є непоганою спробою загладити свою провину перед засмученими користувачами. Ще однією приємною новиною для багатьох стала обіцянка випустити оновлення прошивки iPhone, в якому користувачі зможуть на власні очі побачити ступінь зносу акумулятора і оцінити, наскільки сильно він впливає на продуктивність системи в цілому.

«Тут в Apple, довіра користувачів значить для нас буквально все. Ми ніколи не припинимо намагатися завойовувати і підтримувати її на високому рівні. Наша робота цілком і повністю ґрунтується на вашу віру в нас і вашу підтримку, і ми ні на секунду про це не забуваємо і не вважаємо це чимось само собою зрозумілим».

Джерело інформації: apple