Apple пояснила чому девайси зі старими батареями працюють повільно

Дуже довго Мережею ширились чутки про те, що компанія Apple штучно знижує продуктивність айфонів. Це пов’язано зі зносом акумуляторів.

І тепер самі представники Apple підтвердили цю інформацію в розмові з журналістами TechCrunch:

Наша мета – надати кращий досвід для клієнтів, який включає в себе загальну продуктивність і продовження терміну служби своїх пристроїв. Літій-іонні акумулятори вже не так здатні забезпечувати максимальні вимоги до струму при холодних умовах.

Це пов’язано з низьким зарядом батареї, або з її віком. Це може привести до несподіваного відключення пристрою для захисту електронних компонентів.

У минулому році ми випустили оновлення для iPhone 6, iPhone 6 і iPhone SE, що згладжують миттєві стрибки струму тільки тоді, коли це необхідно.

Тепер ми додали аналогічну функцію для iPhone 7 в iOS 11.2 і плануємо додати підтримку для інших продуктів в майбутньому.

Компанія посилається на те, що необхідно запобігати появі пікових показників струму. В оновленнях iOS купертинівці «згладжують» ці скачки падіннями продуктивності.

Аналогічні поновлення вийдуть для всіх смартфонів компанії, включаючи найостанніші моделі.

Apple також намагається передчасно не сповіщати користувачів про зменшення ємності батареї. Це може викликати сумніви, які можуть привести до необхідності заміни акумулятора.

На думку шеф-редактора TechCrunch, Apple намагається «зберігати економічний баланс». Якщо занадто рано повідомити про необхідність заміни батареї, користувачі почнуть скаржитися на те, що компанія «висмоктує» з них гроші таким чином.

Цілком ймовірно, що він має рацію. Якщо згадати тести засновника Geekbench, то можна простежити цю логіку. Його графіки відображають лише пікові моменти, які згодом згладжуються операційною системою.

Купертинівці максимально відтягують момент заміни акумуляторів в своїх пристроях. І падіння продуктивності – вимушений захід.

Джерело інформації: techcrunch.com