Загадковий смартфон Meizu з дисплеєм 18:9 засвітився на фото

Джерела з Піднебесної опублікували цілу серію фотографій смартфона Meizu M712Q, цікавого не тільки витягнутим екраном, але і незвичайним розташуванням сканера відбитків. Він знаходиться не в кнопці під дисплеєм і навіть не ззаду, як у багатьох конкурентів, а в невеликій виїмці на правому торці.

Крім того, кнопка регулювання гучності при цьому перенесена на лівий бік. Кнопка вимкнення залишилася на лівому торці, але зміщена вгору – поки не зрозуміло, наскільки зручно використовувати тандем її та сканера відбитка, і чи не буде плутатися користувач.

Екран Meizu M712Q зі злегка закругленими краями, швидше за все, формату 18:9, тобто типовий для панелей такого типу, а корпус металевий з вигнутими прожилками. Судячи по знімках з інтерфейсом, виробник повертає фірмове сенсорне кільце, зникле через програш суду ZTE і необхідності впровадження сканера відбитка. Тепер воно віртуальне і розташовується на панелі навігації, аналогічній стандартній для Android. І якщо три стандартні кнопки там здаються цілком органічними, то самотнє кільце виглядає вкрай дивно.

Є питання і до назви потрапившої на фотографії новинки. На корпусі є наклейка з позначкою M712Q, а в інформації про систему вказано індекс M1712. Втім, навряд чи це є явною ознакою підробки. Раніше високопоставлений представник Meizu стверджував, що в 2017 році компанія точно не випустить смартфон з витягнутим дисплеєм. Тоді неясно, на фотографіях зображений прототип або все ж якісно зроблений фейк.