Які зміни пророкують iPad в 2018 році?

Аналітики вже тривалий час стверджують, що Apple впровадить Face ID в усі свої майбутні пристрої, і здається, технологія може з’явитися не тільки в айфонах.

Джерела Bloomberg повідомляють, що нові iPad 2018 року також позбудуться кнопки Home і отримають технологію Face ID. В принципі, планшети готові до цього вже й зараз, адже всі необхідні жести є в iOS 11і вони будуть вдосконалюватись.

У звіті також відзначається, що в нових планшетів, скоріше всього, не буде OLED-дисплеїв, оскільки екрани будуть великого розміру, в порівнянні з iPhone X, а на додаток повинні будуть включати в себе підтримку ProMotion та Apple Pencil, і стануть надто дорогими в поставках,  що й підвищить ціну пристроїв в цілому. За ідеєю, з новими iPad повинна дебютувати і друга версія Apple Pencil, якому також пророкують оновлений дизайн, а також графічний процесор Apple подібний такому в iPhone X.

Реліз нових планшетів повинен відбутися до кінця наступного року, повідомляють джерела, але навряд чи це станеться влітку.

Джерело інформації: 9to5mac.com