Xiaomi може випустити смартфон на новій апаратній платформі власної розробки

Мережеві джерела повідомляють про те, що до кінця поточного кварталу компанія Xiaomi може випустити смартфон Mi 6C на новій апаратній платформі власної розробки.

Раніше, цього ж року, компнія уже випустила новинку, Мі 5С, яка і стала першою власницею нового чіпсета власного виробництва Xiaomi — Surge S1. Тепер же мова йде про розробку новішого чіпа Surge S2, який, власне, і ляже в основу чергового смартфона. Відомо, що процесор отримає вісім обчислювальних ядер: це квартети Cortex-A73 і Cortex-A53 з максимальною тактовою частотою відповідно 2,2 і 1,8 ГГц.

За наявними даними, новий смартфон буде обладнаний дисплеєм Full Screen розміром 5,65 дюйма по діагоналі. Співвідношення сторін цього екрану складе 18:9, роздільна здатність поки не уточнюється. Також модель може вийти під назвами Мі 5С або Мі 5Х.

Частину характеристик апарат Mi 6C успадкує у моделі Mi 6. Це, зокрема, здвоєна основна камера з парою 12-мегапіксельних сенсорів. На тильній стороні корпусу розташується дактилоскопічний сканер для розпізнавання користувачів за відбитками пальців.

Очікується, що анонс новинки відбудеться в кінці листопада або початку грудня. Ціна, нібито, складе приблизно 400-410 доларів США.

Відзначимо, що в третьому кварталі поточного року Xiaomi реалізувала 27,6 млн смартфонів, зайнявши в результаті 7,4% світового ринку. У списку провідних виробників «розумних» стільникових апаратів компанія знаходиться на п’ятому місці.

Джерело інформації: gizmochina