В наступному році Apple випустить власні AR-окуляри

Чутки про те, що «яблучна» корпорація тестує кілька прототипів AR-окулярів, з’явилися в листопаді 2016 року. У лютому 2017-го чутки доповнилися інформацією про участь Carl Zeiss. Тепер стало відомо, що в проекті може приймати участь Catcher Technology. Нагадаємо, що компанія давно співпрацює з Apple в плані металевих деталей в iPhone, iPad і MacBook.

Офіційного повідомлення про спільну роботу над окулярами доповненої реальності не було, але на думку експертів ринку, натяки досить прозорі.

Голова ради директорів Catcher Technology Аллен Хорнг підкреслив, що розроблені для доповненої реальності продукти повинні відповідати двом вимогам: мати гарний вигляд і бути зручними при тривалому використанні.

Виробництво корпусу для AR/VR сегмента — дуже складне завдання. Ми зіткнулися з низкою проблем ще на стадії прототипу і прагнемо їх вирішити якомога швидше.

Самі представники Catcher Technology не розкривають імені компанії, зацікавленої в виробництві VR/AR аксесуарів. Втім, сумнівів в тому, що замовником виступатиме Apple немає.

Більш того, Apple вже не перший рік працює над продуктом, який заочно прозвали Apple Glasses. Розробивши кілька прототипів, керівництво Apple в особі Тіма Кука відкрито заявило, що технологія доповненої реальності в тому вигляді, в якому вона розвинена сьогодні, є неприйнятною для випуску серійного продукту.

Головна проблема всіх VR/AR пристроїв полягає в недостатньо якісному відображенні картинки і необхідності закривати обличчя користувача «купою пластику і металу».

Джерело інформації: macrumors