В iPhone X проявилась критична проблема з дисплеєм

Що відбувається з дисплеєм новенького смартфона компанії Apple? Схоже, сенсорна панель в iPhone X вимикається при низькій температурі повітря.

В iPhone попередніх поколінь немає такої проблеми. Низькі температури (менше 0 градусів за Цельсієм) впливали на зображення, сповільнюючи відгук пікселів на екрані — при будь-яких анімаціях залишалися ледве помітні сліди. Але ніколи не було, щоб холод позбавляв можливості користуватись iPhone.

Ось як описує дану проблему один з користувачів Мережі:

На вулиці було приблизно -3 градуси. Я дістав iPhone X з кишені, відкрив месенджер і почав писати повідомлення. Через секунд 5 телефон перестав реагувати на натискання. Ніби повністю завис. Я подумав, що це черговий дивний баг iOS 11. Заблокував і прибрав до кишені. На наступний день це повторилося двічі. Умови ті ж: вулиця, холод, телефон в руках. Просто перестає розпізнавати будь-які дотики, поки не повернуся в тепло. Закралися підозри, що все гірше, ніж банальний баг iOS.

Чому цей баг являється критичним!

Зараз 10 листопада. Попереду зима і температури нижче -15 градусів за Цельсієм. iPhone X в ваших руках на вулиці буде охолоджуватися набагато швидше і практично відразу відключати тачскрін після контакту з холодом.

В нас виникають банальні запитання: «Як iPhone X користуватися в таких випадках? Що робити, якщо потрібно терміново відповісти? А якщо від можливості зробити дзвінок залежить ваше життя? Як буде виправлена ​​проблема вимикання тачскріну в iPhone X при низькій температурі повітря?».

Схоже, користувачі повинні носити міні-обігрівачі для айфона, або дути на нього теплим повітрям, розтирати в долонях, обливати гарячим чаєм. Ми сподіваємося, що це проблема програмного забезпечення. Але якщо це не так, ніякі минулорічні помилки компанії Samsung не зрівняються з провалом, який допустила Apple при створенні iPhone X.

Що про це думає Apple?

Офіційних заяв від компанії поки не надходило. На сайті вказано, що працездатність дисплея гарантується в діапазоні від 0 до 35 градусів Цельсія. Теоретично попередили: дістали на холоді — не ображайтеся.