В 2018 році очікується «доступний» iPhone з топовим процесором

Аналітики The Motley Foo прогнозують, що одна з моделей iPhone 2018 року, ймовірно, отримає процесор A11 Bionic, яким оснащуються смартфони актуального покоління. З цим прогнозом частково погоджується й Мінг-Чі Куо, котрий передбачав появу в модельному ряду Apple доступного безрамочника з LCD-дисплеєм і не найпродуктивнішим «залізом».

Оснащення нового пристрою торішнім процесором не є для компанії безпрецедентним кроком, розмірковують експерти The Motley Fool. За останні два роки Apple двічі пішла таким шляхом, випускаючи iPhone SE і iPad 2017. Використання не найбільш потужного «заліза» дозволяє скоротити витрати на виробництво, нівелюючи різницю в продуктивності високим рівнем оптимізації.

Також на користь того, що компанія продовжить застосовувати A11 Bionic і в наступному році, говорить його висока продуктивність. Згідно з результатами синтетичних тестів, iPhone 2017 модельного року виявляються значно швидшими за смартфони на Android, наздоганяючи десктопні рішення. Такої потужності буде більш ніж достатньо для підтримки основних «фішок» iPhone X і обслуговування збільшеної роздільної здатності екрану.