Старий флагман — краще двох середнячків

З кожним місяцем смартфонів на ринку стає все більше і питання покупки нової моделі завжди залишається актуальним.

Але що краще купити сьогодні? Чи є сучасні моделі смартфонів середнього цінового діапазону хорошим вибором? Ми вважаємо, що немає, оскільки старий флагман в даному випадку — найбільш доцільний варіант. І сьогодні ми розповімо, чому варто зробити саме так.

Ціна

Перш за все, покупка старого флагмана — факт отримання економії. Як би це не звучало, сьогодні колись круті смартфони популярних виробників дійсно можна купити за $150-450, при цьому ви отримаєте краще за менші гроші. Бюджетний і навіть середній клас сучасного ринку смартфонів не пропонує такого співвідношення ціни/якості/характеристик.

І в даному випадку мова йде не тільки про флагмани 2/3-річної давності, а й навіть про моделі 2016 року випуску.

Характеристики

За технічними характеристиками старих флагманів все рівно так само, як і з ціною. Свого часу це були буквально кращі пристрої в плані потужності і функціональних можливостей. Не доводиться сумніватися і в тому, що заліза флагмана навіть 1/2-річної давнини вам вистачить як мінімум ще на пару років.

Більш того, старі флагмани оснащуються топовими процесорними рішеннями від Samsung і Qualcomm. Ніяких MediaTek і старих бюджетників Snapdragon.

Якість

Звичайно, тему якості щодо старих флагманів обійти не можна. Як вищий клас смартфонів, це справжній флагманський продукт виробника, який демонструє всю його міць. Краща збірка, якісні матеріали корпусу і навіть, можливо, неперевершений дизайн — все це ви отримаєте тільки зі старим флагманом, але ніяк не з сучасним недорогим смартфоном.

Безперечно, сучасна якість виготовлення смартфонів залишає бажати кращого. Раніше було краще.

Вибираємо кращі «старі» флагмани

Найцікавіша частина цієї статті полягає в даному розділі. Якщо ви зібралися з думками, вирішили відмовитися від покупки сучасного смартфона на користь старого флагмана, але не знаєте, що вибрати — ми допоможемо.

Список найкращих старих флагманів на думку Ua Format включає в себе наступні моделі (ціни засновані на даних hotline.ua):

OnePlus 3T: від 10 927 гривень.
Huawei Mate 9: від 11 010 гривень.
Sony Xperia XZ: від 10 440 гривень.
Samsung Galaxy S7: від 11 840 гривень.
LG V20: від 9 999 гривень.
HTC 10: від 8 592 гривень.
Google Pixel: 14 999 гривень.

Як бачите, ціни старих флагманів в основному не перевищують 15 тис. гривень. Перераховані вище варіанти можуть стати кращими за свої гроші.

Підсумок

Очевидно, покупка старого флагмана є не тільки вигідним, але і виграшним рішенням. Ви нічого не втратите, а, навпаки, тільки додасте. Звичайно, це не означає, що сучасні смартфони абсолютно марні, але ті гроші, які за них просять сьогодні – це абсурд. Удачі в покупці, друзі і дорогі читачі Ua Format!