Смартфони Meizu почнуть продаватися з встановленими сервісами Google

Смартфони Meizu отримають сервіси Google прямо «з коробки», про це повідомило представництво китайського виробника в соціальних мережах. Чутки про налагодження контактів між компаніями ходили вже протягом декількох місяців, проте, про укладення угоди було заявлено тільки сьогодні.

Причина укладення договору з Google зрозуміла, адже Meizu прагне підкорити європейський ринок. В Україні компанія вже входить в десятку найбільших виробників. Тому в Meizu вирішили більше не мучити покупців самостійним встановленням пакета сервісів Google через окремий фірмовий додаток. Це не тільки є відштовхуючим фактором для необізнаного в техніці користувача, але ще і сумнівно в плані легальності. Більш того, Google рано чи пізно почала б вставляти палки в колеса виробникам пристроїв, що використовують сервіси без сертифікації.

У Meizu повідомили, що прошивки з Google Mobile Services найближчим часом вийдуть для смартфонів другої половини 2017 року: Pro 7 Plus, M6 і M6 Note. Власники ж Pro 7 вже можуть завантажити з сайту компанії відповідний образ і встановити його. Решта підтримуваних Meizu пристроїв також з часом отримають сертифікацію, однак точних термінів компанія не називає.

Поширення сервісів проходить з використанням перевірки по IMEI, так що прошивка, встановлена ​​на ввезені «сірим» способом з Китаю смартфони, все одно буде вважатися нелегальною. Переконатися в цьому можна, поглянувши в налаштування Play Маркет.