Рендери та характеристики HTC U11 plus злито напередодні офіційної презентації

До цього часу про майбутній HTC U11 Plus ширились численні чутки та здогадки про характеристики, проте,  буквально на порозі презентації в Мережу злили офіційні рендери, що демонструють смартфон у всій красі. Модель, безумовно, виглядає дуже привабливо, особливої ​​унікальності дизайну додає напівпрозора задня панель в одній з версій.

Смартфон також вийде в світло-синьому варіанті і класичному чорному. У всіх випадках корпус його має металеву рамку, а задня панель виконана з вигнутого скла.

Попереду ж – обіцяний інсайдерами 6-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 18:9. Рамки зверху і знизу не настільки вузькі, як, наприклад у Galaxy S8, проте, вони все ж вписуються в сучасний тренд. Навігація тепер наекранна, що очікувано з урахуванням формату екрану.

 

Вічко основної камери смартфона якщо і випирає, то лише незначно, що теж можна віднести до плюсів. Модуль, швидше за все, буде успадкований від HTC U11, тобто це 12-Мп сенсор з підтримкою режиму HDR Boost. Не виключено, що з’явиться і програмний режим портретної зйомки.

Окремої уваги був удостоєний Edge Lauhcher, що дозволяє легко управляти смартфоном однією рукою. Він являє собою спеціальне кругове меню, яке активується стисненням пристрою.

Під камерою розмістився сканер відбитків пальців, який на своєму місці виглядає цілком доречно, на відміну, знову ж, від останніх фламганів Samsung Galaxy. Зображення кругових смуг під напівпрозорою кришкою говорить про підтримку смартфоном бездротової зарядки.

Також один з рендерів підтверджує наявність стереодинаміків, які стають обов’язковим атрибутом кожного топового смартфона тайванців. Аудіокомплектація була і залишається одним з сильних місць пристроїв HTC.

По частині характеристик смартфон буде по-справжньому топовим. Відповідно до наявних даних, до потужного чіпу Smapdragon 835 виробник додав 6 ГБ оперативної пам’яті, а ємність акумулятора зросла до 3 930 мАг. Також покращена може бути фронтальна камера, хоча і у попередника модуль дуже непоганий, на 16 Мп зі світлосилою f/2.0. Ну а докладні характеристики чекаємо вже завтра на офіційному заході компанії.