Новинки від HTC 2018 року володітимуть всіма улюбленою особливістю

Наступного року компанія HTC порадує цінителів своєї продукції девайсом, що володітиме улюбленою користувачами характеристикою. Крім майбутніх оновлень, президент HTC Чіалін Чан (Chialin Chang) вів мову і про новинку компанії, HTC U11+. І про те, чи міг цей девайс дебютувати на ринку в якості Pixel 2 XL від розвиваючої операційну систему Android компанії Google?

Користувачам вже довелося побачити HTC U11 і його версію більшого розміру – HTC U11+. Ці девайси вже дебютували, але ні в одному з них так і не знайшла собі застосування одна з найбільш примітних особливостей флагманських смартфонів 2017 року – подвійна камера. Чіалін Чан сказав, що компанія оснастить цією деталлю свої смартфони, які побачать світ у наступному році, як тільки знайде найкращий технічний підхід.

Він також підтвердив, що в наступному році компанією буде продовжений той підхід до випуску новинок, який характерний для 2017 року. Це означає, що HTC випустить всього лише п’ять або шість смартфонів за цілий рік. Крім того, компанія надає чимале значення представленості своїх продуктів на ринку Китаю. Слід зазначити, що на ринку Китаю домінують девайси бюджетної та середньої цінових категорій, які коштують не дорожче 300 доларів США. І це для HTC абсолютно нове завдання, оскільки вона ніколи не була сильна в бюджетному ціновому сегменті.

Чіалін Чан також прокоментував угоду HTC і Google. Він зазначив, що процес реалізації цієї угоди в даний час не завершений, оскільки угоді ще тільки належить бути схваленою акціонерами компанії на початку 2018 року. Президент компанії HTC не став коментувати участь HTC в роботі над телефонами від пошукового гіганта Google, незважаючи на інформацію про те, що саме тайванська компанія займалася дизайном і виробництвом однієї з новинок 2017 року – Pixel 2.

Отже HTC в 2018 році знову стане випускати смартфони з подвійними камерами. Ті користувачі, які добре знають історію компанії, пам’ятають, що EVO 3D був одним з перших смартфонів, укомплектованих модулем подвійної камери.

Потім компанія стала просувати свою технологію «Duo Camera», яка і забезпечувала в двох поколіннях флагманів HTC ефекти боке. Дивно, але в своєму смартфоні 10 компанія не стала використовувати подвійну камеру, в той час як інші вендори – LG, Huawei, Xiaomi і навіть Apple – якраз почали застосування в своїх девайсах подвійних камер.

Чіалін Чан не уточнює технічних подробиць майбутнього девайса HTC з подвійною камерою. З чуток, представлений компанією U11+ спочатку планувався як Pixel 2 XL. Раніше повідомлялося, що компанія HTC розробила і Pixel 2, і Pixel 2 XL, але Google зупинилася тільки на Pixel 2 виробництва HTC, в той час як дизайн Pixel 2 XL, який в кінцевому підсумку і побачив світ, був розроблений компанією LG. І причиною тому, можливо, стало те, що запропонований зразок від  LG більш дешевий у виробництві. На відміну від U11, сканер відбитків пальців U11+ розташовується на задній панелі девайса. Питання про цей девайс було задано Чіаліну Чану.

Після довгої паузи він відповів:

Питання, поставлене вами, занадто важке, я не знаю, як відповісти вам. Я не можу коментувати продукти Google. Завдяки нашим взаєминам з Google, є речі, які ми знаємо і не знаємо про них, але в будь-якому випадку ми не можемо коментувати. Я можу коментувати тільки наш власний U11+: ми вже почали планувати його десь в кінці минулого року, в тому числі і джерела його ключових компонентів, і що має сенс, це свого часу таким чином планувалося. Ми також дуже раді, що в нашому U11+ використовуються ці комплектуючі.

Таким чином, ні підтвердження, ні спростування того, що U11+ спочатку планувався як девайс Pixel, отримано не було. Не виключено, що U11+ планувався поряд з початковим дизайном Pixel 2 XL від HTC, оскільки таким чином можна було б придбати подібні для обох моделей комплектуючі у великих обсягах на більш вигідних умовах.

На питання про розташування сканера відбитків пальців Чіалін Чан відповів, що вважає розташування цього компонента смартфона на задній панелі має сенс для девайса з високим дисплеєм, співвідношення сторін якого становить 18:9. Тому, якщо HTC насправді розробила два варіанти з подібними технічними характеристиками, компанія могла хотіти використовувати однаковий дизайн сканерів відбитків пальців в обох моделях. У будь-якому випадку U11+ виглядає багатообіцяюче. Але чи будуть успішними його продажі?