Нова версія Telegram принесла поліпшення та нові функції смартфонам на різних ОС

Мобільний клієнт Telegram для Android та iOS оновився до версії 4.5 і став повністю сумісним з iPhone X. Однак, крім візуальних поліпшень для флагмана Apple з’явилося і кілька свіжих функцій.

У Telegram 4.5 стало доступнимгрупування фотографій при відправленні, — користувач може виділити відразу кілька зображень, відправивши їх разом одним альбомом. При необхідності можна вибрати і порядок їх розташування.

Також з’явився розділ Вибране (раніше – відправка самому собі), в який можна зберігати важливі повідомлення. Перейти до нього можна зі списку всіх чатів або безпосередньо з бічної панелі програми. Адміністраторам спільнот же надана можливість закріплювати обрані повідомлення в каналі, щоб передплатники їх не пропустили.

Нарешті — поліпшений пошук ботів і публічних каналів. Тепер достатньо лише набрати їх назву в пошуку і автоматично будуть запропоновані найбільш популярні з таким ім’ям. Оновити Telegram 4.5 для Android і iOS можна вручну, завантаживши свіжу версію месенджера з магазину додатків..